iPhone 13 Pro погано працює з зарядкою MagSafe Duo

Перші власники нового iPhone 13 Pro стали помічати, що смартфон має проблеми сумісності з випущеною минулого року магнітною зарядкою MagSafe Duo. Виявилося, що Apple просто не розрахувала розмір блоку з камерами, через що пристрої не зовсім підходять один до одного.

Як показав у своєму Twitter популярний техноблогер Маркес Браунлі (MKBHD), новий iPhone 13 відмінно працює з MagSafe Duo, як і було задумано компанією Apple. Смартфон ідеально прилягає до магнітного майданчика. Однак у випадку з iPhone 13 Pro вже виникають деякі нюанси. Справа в тому, що у «Прошки» помітно збільшився блок основної камери, через що MagSafe Duo примагнічується впритул. Але якщо помістити смартфон в фірмовий захисний чохол з підтримкою MagSafe, то утворюється щілина між зарядним пристроєм, як показано на фотографіях.

Незважаючи на цю щілину, MagSafe Duo все ж заряджає iPhone 13 Pro. Правда, поки неясно, як це позначається на часі зарядки і її ефективності. Більш того, якщо використовувати чохол трохи більшого розміру, то зарядка вже може не здійснюватися.

Незрозуміло, як Apple переглянула цей момент і як буде виходити із ситуації. Компанія поки ніяк не прокоментувала її. Однак покупці нового iPhone 13 Pro і MagSafe Duo навряд чи будуть раді такій «сумісності».

Джерело Тwitter
Не пропустіть