iPhone 13 поступили у продаж в Україні

Сьогодні, 15 жовтня, українські рітейлери почали офіційно продавати iPhone 13, але майже вся перша партія була розкуплена ще під час періоду попереднього замовлення, що розпочався тиждень тому. Зараз у продажі в офіційних рітейлерів майже немає доступних смартфонів (залишилося лише декілька найдешевших варіантів).

Нагадаємо, що iPhone 13, які були презентовані трохи більше місяця тому, 14 вересня, оснащені топовим чіпсетом Apple A15 Bionic з підтримкою роботи в мережах п’ятого покоління, а також топовими OLED-дисплеями зі зменшеним вирізом під систему TrueDepth, а у Pro-версій – ще й з ProMotion (частота оновлення складає до 120 Гц).

Окрім цього, сьогодні для попереднього замовлення в українських рітейлерів стали доступні смарт-годинники Apple Watch. Моделі доступні у червоному, синьому, зеленому, чорному та білому варіантах, а також у версії Nike. Ціна за версію 41 мм складе 14999 гривень, а за 45 мм – 15999 гривень. Нагадаємо, що головними фішками моделей у порівнянні з попередниками є більший екран з вужчими рамками, товстіше скло зі захистом від пилу та швидша зарядка.

Не пропустіть