iPhone 12 радять використовувати у режимі зниженого енергоспоживання

Компанія Apple місяць тому презентувала свій новий флагманський модельний ряд смартфонів iPhone 12. Моделі отримали підтримку роботи в мережах п’ятого покоління, кращу систему камер, OLED-дисплеї, дизайн у стилі iPhone 5 та багато інших фішок, але час автономної роботи виявився гіршим, ніж у попередників – особливі проблеми в цьому плані спостерігаються при роботі з включеним 5G та при геймінгу.

Використання режиму зниженого енергоспоживання не означає, що смартфон стане працювати повільно. Згідно зі словами колишнього віце-президента компанії Meizu, Лі Наня, навіть при увімкненому режимі зниженого енергоспоживання чіпсет Apple A14 показує продуктивність на одному рівні з Qualcomm Snapdragon 865, і саме в цьому і полягає перевага 5-нанометрового техпроцесу, за нормами якого виготовлений флагманський чіпсет Apple.

У багатьох користувачів до цього можуть з’явитися логічні запитання, адже вони купують один з найдорожчих смартфонів на даний момент, але через об’єм акумулятора не можуть використовувати його апаратні можливості у повній мірі. Щодо цього є й альтернативна думка – покупці суперкарів потужністю 300-400 кінських сил рідко доходять при їзді до швидкості, при якій стрілка тахометра переходить у червону зону, хоча суперкари це можуть. Досить часто власники таких автомобілів їздять на низькій швидкості, використовуючи натомість інші преміальні фішки свого транспортних засобів.

Не пропустіть