iPhone 12 Pro Max отримав найкращий екран на ринку

Дисплей Apple iPhone 12 Pro Max отримав 11 нагород.

Нещодавно компанія Apple представила нову лінійку смартфонів iPhone 12. Дослідницька компанія DisplayMate провела ретельний аналіз дисплея моделі високого класу — флагманського смартфона Apple iPhone 12 Pro Max. Він визнаний найкращим серед всіх дисплеїв, які тестували в лабораторії до цього.

Компанія DisplayMate присвоїла дисплею iPhone 12 Pro Max найвищий рівень оцінки — A+.  Новому смартфону вдалося побити 11 рекордів. Для порівняння, торішній iPhone 11 Pro зумів перевершити конкурентів у 9 номінаціях.

Зокрема дисплей гаджета отримав рекордно високий коефіцієнт контрастності повноекранного зображення при природному освітленні, високу точність передачі кольору, яка візуально не відрізняється від ідеальної, і максимальну яскравість зображення за мірками смартфонів з OLED-матрицями.

Єдине, в чому iPhone 12 Pro Max програє — частота кадрів. Конкуренти компанії вже можуть запропонувати смартфони з дисплеями з частотою оновлення 90 Гц, 120 Гц і навіть 144 Гц, а цей телефон постачається зі стандартними 60 Гц. Хоча це й не дуже засмутило DisplayMate — як пояснили експерти, цього показника цілком вистачає для більшості додатків та ігор.

Нагадаємо, iPhone 12 Pro Max оснащений 6,7-дюймовим екраном Super Retina XDR з роздільною здатністю 2778×1284 пікселів, максимальною яскравістю 1200 ніт, щільністю пікселів 458ppi і контрастністю 2 000 000:1.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть