Інвестори Cyberpunk 2077 подали на розробників гри до суду

В CD Projekt RED заявили, що будуть «рішуче захищати» свої інтереси.

Запуск CyberPunk 2077 став катастрофою не тільки для геймерів, але й для інвесторів гри. Проти розробників гри — компанії CD Projekt — подали в суд. Інвестори стверджують, що вони були введені в оману щодо продуктивності гри перед її запуском, що призвело до значного падіння цін на акції і збитків.

За словами одного з інвесторів, компанія CD Projekt нібито не змогла пояснити, що гра «практично неіграбельна». Замість цього розробники позиціонували її як успішну, але у якої є кілька проблем, які гравці не помітять. Позивач, Ендрю Трампе, хоче залучити до позову інших інвесторів.

Скільки саме американські інвестори вклали в розробку гри, неясно. Однак відомо, що за перший день після виходу гри вартість їхніх активів впала на 25%, а вартість акцій CD Projekt RED знизилася на 41%.

Представники CD Projekt RED заявили, що будуть «рішуче захищати» свої інтереси.

Нагадаємо, володарі консолей минулого покоління обрушилися із критикою на розробника гри. Через це компанії Sony і Microsoft оголосили про повернення коштів, витрачених на покупку Cyberpunk 2077. Крім того, гру видалили з PS Store.

Джерело TheVerge
Не пропустіть