Інтерфейс знаменитої Windows 10 може змінитися

Інтерфейс операційної системи Windows 10 може істотно змінитися вже в найближчому майбутньому. На вигляд продукту від Microsoft вплине проект Pegasus.

На даний момент в компанії працюють над новою категорією обчислювальної техніки, мова йде про пристрої, представлені у вигляді дворівневих гаждетов, які суміщають в собі особливості ноутбука і планшета. На заході Surface американський бренд вже представив перші напрацювання в цій сфері. Природно, для управління новою архітектурою знадобиться спеціальна операційна система, яка отримала назву Windows 10X (Windows Core OS). Фахівці відзначають, новинка від Microsoft має не вузьку спрямованість, і через деякий час з’явиться і на звичайних девайсах. Це буде здійснюватися за рахунок адаптивної оболонки Santorini, яка призначена для використання в різних схемах.

Поки немає ніякої точної інформації, але проект Pegasus може серйозно вплинути на зовнішній вигляд Windows 10. Передбачається, що він буде працювати аналогічно дистрибутиві Linux, “відв’язати від загальної системи. У Мережі, крім того, вже з’явився перший скріншот ОС, але чи відповідає він дійсності, експерти не можуть підтвердити.

Джерело actualnews.org
Не пропустіть