Intel презентувала нові процесори для міні-ПК та моноблоків

Компанія Intel презентувала 10-нанометрові настільні процесори Tiger Lake, які отримали теплопакет лише 65W та характеристики, майже ідентичні попередньому поколінню Rocket Lake (щоправда, у нього був більший теплопакет через техпроцес 14 нм). На жаль, ці процесори призначені лише для виробників ПК, тобто поставляються розпаяними на платі, через що їх неможливо купити окремо.

По суті, отримати ці нові процесори можна буде лише у складі якогось комп’ютера, міні-ПК або моноблока. По суті, це ті самі мобільні Intel Tiger Lake-H, але з підвищеним лімітом потужності та вищими частотами. Цілком імовірно, що ці процесори будуть використовуватися у майбутніх Intel NUC 11 Extreme.

Слід звернути увагу на те, що перші дані про ці процесори, які з’явилися декілька днів тому, були достатньо заплутані. Серед них був лише один настільний процесор Core i7-11700B, але він так відображався лише на китайському сайті Intel, і згодом його також віднесли до мобільних процесорів. Зараз ситуацію виправили і стало відомо, що мова йде про настільні рішення.


Не пропустіть