Instagram почав масово блокувати російських користувачів

У Мережі з’являється інформація про те, що в Instagram почали масово блокувати роійських користувачів. Варто зазначити, що на території самої росії Meta, якій належить Instagram, визнана екстремістською організацією, і тим не менше, російські користувачі скаржаться на блокування.

Також варто зазначити, що Instagram обмежує доступ до російських облікових записів, принаймні українським користувачам. При спробі зайти на обліковий запис з’являється повідомлення про те, що профіль має обмежений доступ та недоступний у регіоні.

Офіційна причина блокування користувачів з росії, яку зазначають в адміністрації Instagram – підозріла активність. Ймовірно, це пов’язано з активним використанням VPN-сервісів, що російські користувачі роблять з огляду на блокування Instagram на території росії. Окрім цього, у користувачів може бути фейкова геолокація.

Слід зазначити, що сервіс блокує російські облікові записи в одну мить, не надсилаючи попередження чи сповіщення. Користувача просто викидають з облікового запису, а знову зайти не входить. Крім цього, нічого не дають і намагання зв’язатися з адміністрацією Instagram.Не пропустіть