Інсайдер виклав в Мережу рендер OnePlus 8 за півроку до анонсу

Ще не відбулась презентація OnePlus 7T Pro (ця подія очікується наступного тижня), але фанати бренду тепер не тільки можуть уявляти, але й бачити, або й навіть починати чекати OnePlus 8. А все це завдяки відомому інсайдеру OnLeaks, який опубліковав перші рейдери майбутнього флагманського смартфона OnePlus.

Зовні видається, що новий флагман не буде нічим відрізнятись від моделі 7 Pro. Справді, зміни незначні, і головна з них – це відсутність висувної фронтальної камери. Її розробники вирішили вбудувати в невеликий отвір у дисплеї.

Крім того, мультимедійний динамік представлений одним тонким прорізом на нижній межі – на цьому зовнішні відмінності закінчуються. Ззаду у OnePlus 8 буде розташована така ж потрійна камера, що і в 7 Pro. Хіба що нижній модуль більше візуально не відділений від верхніх двох, але як це буде реалізовано в реальності – неясно.

За даними інсайдера, розміри OnePlus 8 складуть 160,2×72,9×8,1 мм (9,3 мм, включаючи виступ камери). Для порівняння, у OnePlus 7 Pro габарити такі: 162,6×75,9×8.8 мм. Таким чином, нова модель буде трохи компактнішою. У витоку йдеться, що «вісімка» отримає 6,5-дюймовий дисплей проти 6,67-дюймового у 7 Pro. Про технічні характеристики смартфона поки немає ніяких подробиць. Нескладно припустити, що він отримає топовий процесор від Qualcomm (імовірно, Snapdragon 865) і екран з частотою оновлення 90 Гц або вище. Про останній було оголошено на презентації OnePlus 7T.

Презентація OnePlus 8 орієнтовно очікується в травні-червні 2020 року. Поки невідомо, чи варто чекати Pro-версію.

Джерело cashkaro.com
Не пропустіть