Інсайдер назвав можливу ціну iPhone 12

Новий iPhone 11 Pro Max представили минулого місяця, і він став найдорожчим смартфоном цієї компанії. Тепер цілком очікувано з’являються слухи про його наступника.

Так, відомий аналітик з цієї галузі Мін-Чі Куо заявив, що iPhone 12 буде ще дорожчим – компанія знову підніме ціну. Повідомляється, що нові методи виробництва і інтеграція композитних матеріалів в корпусу нових смартфонів Apple приведуть до зростання цін наступного покоління iPhone.

За його словами, «основою натхнення» для розробників дизайну iPhone 12 може стати iPhone 4, при цьому собівартість гаджета відчутно збільшиться. Аналітик також очікує, що всі версії iPhone 12 будуть оснащуватися 5G-модемами – це призведе до ще більшого подорожчання новинок.

Apple, за його словами, ще не готова випускати власні модулі в значних кількостях і буде змушена закуповувати їх у Qualcomm. Зараз в США iPhone 11 Pro Max коштує від $1099. Базова модифікація iPhone 12 імовірно обійдеться покупцям в $1200 і дорожче. У першому кварталі 2020-го очікується поява «бюджетного» iPhone SE 2, але, за чутками, новинка буде підтримувати роботу лише в мережах четвертого покоління.

Джерело wccftech.com
Не пропустіть