UPG_price_d+m

Індійці незадоволені завищеними цінами на Redmi K20 і Redmi K20 Pro

Фанати Xiaomi – це, перш за все, фанати низьких цін. Це в черговий раз довели шанувальники компанії в Індії. Так, днями на індійський ринок офіційно прийшли Redmi K20 і Redmi K20 Pro.

Цінник на них стартує з позначки в $ 320, але цілий ряд користувачів вирішили, що компанія запросила багато за новинки. Вони вважають, що справедливий цінник повинен бути на $ 30 нижче.

Щоб виробник почув їх, користувачі почали збір голосів під петицією з вимогою знизити вартість Redmi K20 на $ 30. На момент написання статті, понад 2600 користувачів підписали петицію з 5000 необхідних.

Xiaomi сама підсадила шанувальників на низькі ціни і тепер не може зупинити тягу користувачів до грошової вигоди, вони хочуть продовжувати задешево купувати мобільники компанії.

Зі свого боку, глава індійського підрозділу Xiaomi Ману Кумар Джейн спробував виправдатися за запитані цінники на сімейство Redmi K20. Так, він нагадав, що платформи Snapdragon 730 і Snapdragon 855 аж ніяк не дешеві, але все одно компанії вдалося створити один з найдешевших смартфонів на базі Snapdragon 855.

У компанії був вибір: запропонувати процесори минулого покоління за нижчою ціною або вже зараз реалізувати новітні технології. Вона вибрала останнє.

Не забув Ману Кумар Джайн нагадати і про ті податки й збори, які компанії доводиться платити за імпорт комплектуючих для збору мобільників в Індії. А в якості ще одного переваги пристроїв він назвав відсутність в них реклами.


Не пропустіть