Ілон Маск пропонує власникам електрокарів Tesla ексклюзивний звук клаксона

Власник компанії пропонує скачати свій гудок

Електромобілі Tesla купляють не тільки через надійні та потужні двигуни, але й через розумні бортові системи. Раніше Ілон Маск розповів про майбутню персоналізацію звуку двигуна для електромобілів, а тепер пообіцяв дати власникам цих авто можливіть ще й встановлювати власні звуки клаксона за аналогією зі смартфонами.

Та у власників авто вибір буде вельми оригінальним. Про нову фішку електрокарів засновник Tesla розповів в своєму Twitter-блозі. За його словами, в список встановлених мелодій будуть входити найрізноманітніші звуки, включаючи екзотичні, наприклад, бекання кози. Він також підтвердив, що прийдешнє оновлення прошивки дозволить власникам автомобілів завантажувати свої аудіофайли на заміну штатним.

Втім, компанії ще належить врегулювати всі питання відповідно до правил дорожнього руху. Далеко не у всіх країнах допускається зміна звуку гудка на, наприклад, горн або сирену. Можливість зміни звуку також виявили відразу кілька програмістів, знайшовши згадку звукових тем в фірмовому додатку Tesla для Android. Про терміни виходу програмного оновлення з можливістю зміни звукових ефектів представники компанії поки не повідомляють.

Джерело engadget.com
Не пропустіть