Ілон Маск показав 2 космічні кораблі Starship і Mechazilla

Засновник Tesla та SpaceX Ілон Маск (Elon Musk) на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter опублікував нове зображення з комп’ютерною візуалізацією, яку він підписав таким чином: “Скоро ми зробимо це реальністю”. Нижче він додав, що ці кораблі вирушать на Марс.

На зображенні показано одразу дві вежі з механізованою рукою під назвою Mechazilla. Ця конструкція буде використовуватися не тільки при зльоті, але і при приземленні: для того, щоб упіймати ракету-носій Space Heavy і космічний корабель Starship при їх поверненні на Землю.

Посадка Starship на платформі, оснащеною механізованою рукою, скорочує час повторного вильоту до години і навіть менше, про що неодноразово говорив сам Ілон Маск. Mechazilla призначена для підвищення надійності посадки, але до проведення випробувань не зрозуміло, наскільки це реалізується насправді.

Нагадаємо, декількома днями раніше Ілон Маск здивував усіх новою зачіскою, яка підкинула ентузіастам привід для творчості.

Крім того, Ілон Маск представив нову версію електричного пікапа Cybertruck та запропонував відправляти політиків раніше на пенсію.


Джерело Тwitter

Не пропустіть