Ігрові Acer Nitro 5 2021 офіційно презентовано

Компанія Acer з року в рік випускає свій модельний ряд доступних ігрових ноутбуків Nitro 5, і зараз вона випустила версію з оновленими характеристиками. Модель оснащена процесором Intel Comet Lake та відеокартою Nvidia Ampere. Ключовою фішкою ноутбука, яка зможе зацікавити середьостатистичного покупця, є доступна ціна, яка складає 1200 доларів.

Acer Nitro 5 оснащений процесором Intel Core i5-10300H, який включає 4 фізичні ядра, 8 віртуальних потоків на частоті до 4.5 ГГц. За графічну складову відповідальний адаптер NVIDIA GeForce RTX 3060, який має 6 ГБ пам’яті GDDR6. За автономність відповідальний акумулятор об’ємом 57.5 Вт/г, що забезпечить 10 годин автономної роботи.

Ноутбук буде підтримувати до 32 ГБ оперативної пам’яті. Він оснащений двома NVMe-слотами для SSD, але компанія не розкрила подробиць про те, який об’єм буде доступний з коробки. На передній панелі розташований 15.6-дюймовий IPS-дисплей з роздільною здатністю FullHD, частота оновлення складає 144 Гц, а швидкість відгуку – 3 мілісекунди.

Acer Nitro 5 буде оснащений RGB-клавіатурою, що підкреслює його ігрову спрямованість. Для підключення до інтернету передбачено підтримку Wi-Fi 6 та Ethernet, для підключення до зовнішнього дисплея є HDMI. Інформації щодо інших роз’ємів немає.

Не пропустіть