iFixit назвали Motorola Razr «найскладнішим пристроєм серед телефонів, який вони розбирали»

iFixit опублікував докладний опис «нутрощів» складного Razr від Motorola, що дозволяє нам краще розглянути виріб із середини і його складний механічний шарнірний механізм. Хоча iFixit високо оцінює «численні технічні досягнення», які компанія реалізувала в своєму дизайні, вона каже, що його складність зробила Razr «найскладнішим пристроєм серед телефонів», який коли-небудь розбирали на частини.

Для цього є кілька причин. Деталі майже по всьому корпусу тримаються на клеї. Хоча більшість кабелів легко зламати при від’єднанні дисплея, це створює «пастку» для потенційних ремонтників. Фахівці iFixit навіть здивувалися, що заміна екрану коштує всього $299.

iFixit також зазначає, що між шарніром і дисплеєм періодично утворюється зазор під час складання та розкладання Razr — в ньому точно буде забиватися різне сміття і пил.

Підсумковий рейтинг ремонтопридатності — 1/10. Гаджет можна полагодити, але це буде важко. Проте фахівці додали, що важко очікувати ідеальної ремонтопридатності серед пристроїв першого покоління.

Джерело Slashgear
Не пропустіть