Ідеї для корпоративних презентів в 2021 році

Життя кожного робочого колективу складається не тільки з робочих моментів, але і з різних святкових подій. Корпоративні заходи – це відмінна можливість дізнатися про своїх колег трохи більше, провести з ними час і обмінятися цікавими подарунками. Спеціально для вас ми зібрали кілька ідей презентів, які будуть популярні в 2021 році і серед яких ви точно знайдете щось цікаве.

Термокружка

Один з тих подарунків, який вже довгий час зберігає лідируючі позиції в списку універсальних корпоративних презентів. Адже такий знак уваги доречно подарувати абсолютно кожному співробітнику, незалежно від його статі або віку, і ця людина точно їм із задоволенням скористається. При цьому, термокружка може використовуватися вашими колегами як на роботі, так і під час відряджень, поїздок за місто, прогулянок так і просто вдома.

Павербанк

Ще один з варіантів, який точно припаде до душі всім вашим колегам по роботі. Це бездротовий зарядний пристрій можна використовувати в будь-який момент, його завжди можна брати з собою завдяки його компактності, та й в поїздках це дійсно незамінна річ. Для того, щоб зробити цей презент більш цікавим, ви можете вибрати індивідуальний дизайн для кожного зі своїх співробітників або ж і взагалі нанести імена своїх колег на ці девайси. Ще один варіант – це логотип вашої компанії, що стане ще й непоганою рекламою для фірми.

Подарункові карти

Для тих, хто хоче подарувати одночасно і практичний, і цікавий варіант є відмінне рішення, а саме подарунковий сертифікат! Вам всього лише потрібно вибрати кількість таких карт на https://onecard.gift/korporativnyye-podarki, визначитися з подарунковим упакуванням і вручити ці сертифікати своїм колегам. А ось вже ваші співробітники самі зможуть вибрати не тільки день, коли вони відправляться на шопінг, але і магазин, в якому і будуть шукати презент своєї мрії. Можете бути впевнені, такий знак уваги здатний порадувати абсолютно кожного працівника вашої компанії!

Аксесуари для роботи

Ще один хороший варіант корпоративного подарунка – це аксесуари для оптимізації робочого процесу. Так ви звичайно ж можете вручити співробітникам ручки і блокноти, але можете і підібрати щось значно цікавіше! Хорошим подарунком стане килимок для мишки, гамак для ніг, настільні лампи, органайзери, підставка для телефону з можливістю підзарядки, маятник Ньютона, веб камера для онлайн конференцій і так далі. Вибирати варто, звичайно ж, виходячи зі специфіки вашої діяльності і підбирати презент під кожного співробітника.

Кавовий або чайний набір

Відмінне рішення для подарунка вашим колегам, адже ці напої люблять абсолютно всі! Радимо вам вибирати вже готові бокси, в яких зібрані найкращі сорти кави або чаю, і до яких до того ж можуть додаватися різні спеції, топпинги, заварники і спеціальні чашки, френч-прес і так далі. Причому такий знак уваги доречно дарувати не тільки співробітникам, а й начальнику, так що можете сміливо вибирати цей варіант на будь-який корпоративний захід.

Вибирайте будь-який варіант з нашого списку і радуйте своїх колег відмінними і актуальними презентами на будь-яку подію в 2021 році!Не пропустіть