Huawei знизить замовлення на комплектуючі на 60%

Компанія Huawei проінформувала постачальників, які виготовляють для неї ключові компоненти для смартфонів, що вона змушена переглядати свої плани з їхнього виробництва. Компанія знизить замовлення на 60%.

Це рішення в компанії прийняли слідом за санкціями США, які завдали шкоди бізнесу компанії з виробництва смартфонів. У китайського технологічного гіганта майже закінчилися запаси мікросхем, і, якщо нова адміністрація США не втрутиться, запаси скоро повністю закінчаться.

Asian Nikkei повідомляє, що китайський технологічний гігант планує замовити компоненти тільки для 70-80 мільйонів телефонних апаратів протягом всього року. Для порівняння, минулого року компанія відвантажила 189 млн пристроїв. Це означає, що замовлення на компоненти для виробництва смартфонів будуть скорочені більш ніж на 60%.

За повідомленням видання, цього року телекомунікаційний гігант не випускатиме багато флагманських моделей через свою нездатність постачати компоненти для телефонів 5G. Замість цього компанія зосередиться на телефонах 4G.

Згідно з останніми звітами за четвертий квартал, Huawei випала з п’ятірки світових лідерів з виробництва смартфонів. Однак компанія заявила, що не збирається відмовлятися від виробництва смартфонів і не буде продавати цю частину бізнесу.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть