Huawei запустить флагманський смартфон 2021 року

Девайс може використовувати сторонній 5-нм чіпсет.

Минулого року перед Huawei стояло величезне завдання — знайти заміну Google Apps. Тоді компанія вирішила розвивати власні сервіси — Huawei Mobile Services — і інвестувати в магазин додатків AppGallery. Наступного року Huawei зіткнеться зі ще більшою проблемою — чіпсетами. Оскільки TSMC заборонено виробляти чіпи для дочірньої компанії Huawei — Hisilicon — компанія скоро буде змушена шукати альтернативи.

За словами одного з галузевих експертів Weibo, флагманські смартфони Huawei в 2021 році можуть працювати на 5-нм чіпі від стороннього виробника. Інсайдер не став доповнювати деталями свій коментар, але найбільш вірогідним претендентом на постачання чіпів Huawei повинен бути ні хто інший, як MediaTek.

Нещодавно в мережі помітили звіт, в якому говорилося, що Huawei розмістила термінове замовлення для TSMC на виготовлення 5-нм чіпів. Це означає, що прийдешній чіпсет Huawei Kirin 1000 або 1020 (назва поки не підтверджена) може бути виготовлений TSMC і випущений згідно з графіком.

Однак як компанія збирається вирішити проблему наступного 2021 року, неясно. Якщо уряд США не продовжить пільговий період після вересня, TSMC або навіть китайський SMIC не зможуть виробляти чіпи для Hisilicon. Це залишило б Huawei з дуже обмеженими можливостями.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть