Huawei запатентувала смартфон з термометром

Як і будь-яка інша компанія, Huawei час від часу подає заявки на патенти. Згідно з нещодавнім звітом, з січня по жовтень компанія подала 8 607 патентів на бездротовий зв’язок, що зробило її світовим лідером в цій категорії. Тепер стало відомо про інший унікальний патент, в якому розкривається функція вимірювання температури.

31 березня 2020 року компанія Huawei Technologies Co., Ltd. подала патент під назвою «Мобільний телефон з графічним призначеним для користувача інтерфейсом для вимірювання температури і відображення результатів». Він був офіційно опублікований 17 листопада.

В анотації до цього патентного документа стверджується, що після вимірювання температури тіла людини або об’єкта за допомогою камери мобільного телефонa або планшета результат вимірювання відображається на екрані пристрою.

Нагадаємо, що Huawei вже має в своєму асортименті два смартфона з таким функціоналом. Перший телефон — Honor Play 4 Pro Temperature Measurement Edition, а друга модель — нещодавно випущений Huawei Mate 40 RS.

В обох цих телефонах використовується ІК-камера, здатна вимірювати температуру від – 20° C до 100° C.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть