Huawei закликає Великобританію переглянути заборону на участь у розвитку 5G

Раніше цього року, підкоряючись тиску адміністрації Трампа, Великобританія заборонила китайському гігантові Huawei брати участь в розвитку 5G інфраструктури в країні і наказала компаніям видалити устаткування Huawei до 2027 року. Huawei закликала змінити рішення.

Віце-президент Huawei Віктор Чжан закликав прем’єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона переглянути рішення, яке забороняє Huawei брати участь в розвитку 5G інфраструктури. Він також заявив, що це рішення посилить розрив між північчю і півднем Англії.

Віктор Чжан також додав, що сам факт того, що Великобританія більше зосереджена на геополітичному конфлікті, ніж на поліпшенні економіки і забезпеченні того, щоб країна скористалася можливістю стати світовим лідером після Брекзіта, викликає стурбованість.

В липні міністр культури Великобританії Олівер Дауд заявив, що рішення повністю видалити Huawei з британської мережі 5G може відкласти розгортання 5G на термін до трьох років і обійтися країні приблизно в 2 мільярди фунтів стерлінгів.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть