Huawei визнана найрозумнішою компанією світу

Бізнес-журнал зі 120-річною історією «MIT Technology Review» опублікував свіжий рейтинг п’ятдесяти розумних компаній TR50. Він включає бренди з різних областей, від гігантів індустрії до молодих стартапів.

Список TR50 вважається одним з найавторитетніших в світі. Примітно, що крім всесвітньо відомих Tesla, Intel, Bosch, NVIDIA в рейтинг увійшло чимало китайських компаній, частково незнайомих пересічному споживачеві. Очолює ж список стала вже скандальна за останні місяці Huawei.

«Останні 30 років компанія Huawei в основному впроваджувала технічні та інженерні інновації, а також інновації в рішеннях, заснованих на потребах клієнтів. Ми називаємо це “Інноваціями 1.0”.

В майбутньому Huawei буде займатися “Інноваціями 2.0″, які відносяться до теоретичних проривів та винаходів. Huawei прагне до всебічного розвитку. Відкриття інновацій означає співпрацю зі світовими експертами. У цьому процесі ресурси і можливості стають загальними, а плоди повинні використовуватися всіма людьми і галузями », – прокоментував рейтинг« MIT Technology Review »Вільям Сюй, член ради директорів і глава Інституту стратегічних досліджень Huawei.

Редакція журналу відзначила китайського виробника електроніки як «інноватора в області винаходів, компанію, що чимало запропонувала в теоретичному прориві”.


Не пропустіть