Huawei презентувала нову версію флагманських навушників Freebuds 4

Раніше цього року компанія Huawei презентувала нові навушники Freebuds 4, які досі залишаються її найновішим рішенням. Зараз Huawei презентувала ці бездротові навушники у новому червоному кольорі. Нагадаємо, спершу Freebuds 4 були презентовані у сріблястому та білому кольорах. Новий варіант доступний за ціною 155 доларів, але першим покупцям він доступний за ціною 147 доларів.

Нагадаємо, що ці навушники оснащені 14.3-міліметровими драйверами, які забезпечують звук високої якості. За роботу навушників відповідальний чіпсет Huawei Kirin A1, у якого є підтримка стандарту Bluetooth 5.2. Навушники оснащені системою активного поглинання шумів з двома мікрофонами, а також поглинанням шумів під час дзвінків.

Слід також згадати про те, що навушники захищені за стандартом IPX4. Також варто згадати про затримку до 90 мілісекунд, зменшеним зарядним кейсом та підтримкою зарядки як через USB-C, так і через бездротову зарядку Qi. Окрім цього, компанія попрацювала над комфортною посадкою навушників у вухах, при цьому була проведена велика кількість тестувань.

Заявлений час автономної роботи від однієї зарядки складає 4 години (близько 2.5 годин з увімкненим активним поглинанням шумів), а загальний показник автономності з додатковою зарядкою від кейса складає до 22 годин. Завдяки підтримці швидкої зарядки навушники можна зарядити до 2.5 годин відтворення музики за 15 хвилин.

Не пропустіть