Huawei представила розумний термос з чіпом Bluetooth за $18

Він вимірює якість води.

Компанія Huawei представила термокружку Smart Insulation Cup, яка вміє не тільки здатне зберігати рідину теплою, але і сполучатися зі смартфоном.

Термокружку оснастили невеликим екраном, який відображає всю необхідну інформацію — температуру залитої в термос води в градусах Цельсія. Ця інформація також дублюється індикатором в формі кільця: синій колір означає температуру нижче 35 ° C, помаранчевий — 36-50 ° C, а червоний — вище 50 ° C.

Huawei Smart Insulation Cup також має датчик визначення якості води TDS. Після запуску функції TDS довгим натисканням на екран, він автоматично визначить чистоту води протягом 5 секунд. Для цього лише потрібно повернути пляшку.

Апарат можна синхронізуватися зі смартфоном за допомогою спеціального додатку. Після цього термос стане подавати сигнали в визначений користувачем час, нагадуючи про необхідність попити води. Всього в день можна робити до 15 нагадувань.

Корпус новинки водонепроникний, стійкий до падіння і подряпин, а завдяки низькому енергоспоживанню пристрій може використовуватися протягом 30 днів без підзарядки.

Придбати його можна за $18 в Китаї.

Джерело GizChina
Не пропустіть