Huawei планує презентувати флагманського конкурента iPad – розкрито подробиці

Операційна система HarmonyOS 2.0 від Huawei повинна з’явитися наступного місяця. Очікується, що компанія незабаром презентує нові девайси, які з коробки працюватимуть під її управлінням – це будуть два планшети та два смарт-годинники. Планшети Huawei MatePad 2 та MatePad Pro 2 будуть презентовані у Китаї вже 10 червня.

Відомо, що один з планшетів буде оснащений дисплеєм з діагоналлю 12.2 дюйма, а інший отримає дисплей з діагоналлю 12.6 дюйма та частотою оновлення 120 Гц. За роботу старшої моделі відповідальний чіпсет Kirin 9000, яка буде працювати на операційній системі в стилі iPadOS – HarmonyOS для планшетів. Очікується, що у моделі буде підтримка швидкої зарядки потужністю 40W та швидкої бездротової зарядки потужністю 27W. Очікується підтримка роботи в мережах п’ятого покоління.

Крім цього, стало відомо про Huawei Watch 3 та Huawei Watch 3 Pro. Вони працюватимуть під управлінням операційної системи HarmonyOS з перепрацьованим інтерфейсом. У порівнянні з серією GT тут буде гірша автономність, але відчутно краща функціональність.

Також очікується, що компанія Huawei презентує новий флагманський модельний ряд смартфонів P50. На даний момент невідомо, коли буде презентований модельний ряд P50 – очікується, що їх покажуть у червні, щоправда, невідомо, на якій презентації.


Не пропустіть