Huawei несподівано очолив топ продажу смартфонів

Huawei тимчасово домінує на китайському ринку смартфонів. Згідно з останніми даними аналітичної компанії Counterpoint Research, китайський технологічний гігант Huawei значно зміцнив свої позиції на вітчизняному ринку смартфонів. У період з 20 травня по 16 червня, який припав на популярний у Китаї фестиваль покупок 618, продаж Huawei зріс на вражаючі 42,4% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Експерти Counterpoint Research пов’язують успіх Huawei з високим попитом на нові моделі смартфонів компанії з підтримкою технології 5G. Це дозволило бренду випередити конкурентів і посісти позицію лідера за обсягами продажів на китайському ринку.

Загальна динаміка ринку смартфонів у Китаї також демонструє позитивну тенденцію. За звітний період продаж зріс на 6,8% порівняно з минулим роком. Серед інших виробників варто відзначити Xiaomi, чий продаж збільшився на 12,6%, та Apple з приростом у 2,7%. Ці дані свідчать про поступове відновлення китайського ринку смартфонів після періоду спаду, викликаного пандемією COVID-19.

Джерело Counterpoint Research

Не пропустіть