Стало відомо, коли офіційно презентують флагман Huawei Mate 40

Річард Ю, генеральний директор Huawei, опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Weibo анонс нових смартфонів Huawei Mate 40 – презентація моделей пройде вже 22 жовтня. Також у Мережі з’явився офіційний відеотизер нового модельного ряду.

На даний момент ніякої офіційної інформації більше немає, але видання GSMArena поділилося інсайдерською інформацією про нові моделі. Очікується, що в модельний ряд Huawei Mate 40 ввійде однойменна молодша модель Mate 40, Huawei Mate 40 Pro та Huawei Mate 40 Pro Plus.

Huawei Mate 40 будуть оснащені флагманським чіпсетом Kirin 9000, Який стане першим 5-нанометровим чіпсетом компанії HiSilicon. Цілком можливо, що цей чіпсет стане останнім від HiSilicon взагалі, оскільки далі буде діяти заборона на використання потужностей TSMC. Нагадаємо, що всі моделі повинні отримати OLED-дисплеї із загнутими гранями та вирізами під фронтальну камеру, а також основні круглі модулі камери, схожі на Huawei Mate 30.

Головними фішками нового модельного ряду повинні стати основні камери на 108 МП з 9-ма лінзами, а також перископічний телефото модуль з 5-кратним оптичним зумом. Очікується, що у склад основних модулів камери увійде також ультраширокий модуль та ToF-сенсор. Важливою фішкою нових смартфонів також повинна стати рекордна для Huawei швидка зарядка потужністю 66W.

Джерело GSMArena
Не пропустіть