Huawei Mate 30 і Mate 30 Pro затримаються через американські санкції. HarmonyOS не допоможе

Фахівці вважають, що на даний момент HarmonyOS не виглядає як життєздатне вирішення проблеми

З моменту введення санкцій США глобальні продажі Huawei помітно знизилися. Тимчасова ліцензія, яка була надана компанії ще в травні, недавно була продовжена ще на три місяці. Але, з огляду на те, що вона може бути застосована тільки до вже випущених смартфонів, нові пристрої, включаючи лінійку Huawei Mate 30, можуть зіткнутися з серйозними проблемами.

Представник Google на цьому тижні вже підтвердив, що смартфони лінійки Huawei Mate 30 не зможуть надійти в продаж з ліцензійними програмами та сервісами Google через американські санкції.

Тепер же видання South China Morning Post повідомляє, що Huawei затримає глобальний випуск нових смартфонів через це. Раніше повідомлялося, що смартфони з’являться на ринку вже в вересні.

По суті, Android – це платформа з відкритим вихідним кодом, тому в смартфонах Huawei Mate 30 цілком може використовуватися неліцензійна версія цієї операційної системи. Однак без сервісів і додатків Google, які є дуже важливими для міжнародних користувачів, глобальні продажі можуть виявитися набагато нижчими від очікуваних.

Навіть якщо Huawei вирішить використовувати свою власну HarmonyOS, це все одно не розв’яже проблему відсутності додатків і сервісів Google Apps. Фахівці вважають, що на даний момент HarmonyOS не виглядає як життєздатне розв’язання проблеми.

Компанія Huawei може компенсувати падіння продажів на світовому ринку подальшим збільшенням своєї частки на ринку Китаю.

Не пропустіть