Huawei FreeBuds 4i офіційно презентовано

Компанія Huawei презентувала нові бездротові навушники FreeBuds 4i, яка коштує відносно недорого та має функцію активного поглинання шумів. Гарнітура буде доступна у білому, чорному та червоному кольорах. Модель почне продаватися у Китаї з 8 березня за ціною 77 доларів.

За інформацією від виробника, навушники зможуть забезпечити 10 годин безперервного відтворення мультимедійного контенту, а використання зарядного кейса зможе збільшити цей показник до 22 годин. За 10 хвилин навушники можна зарядити на 4 години відтворення мультимедійного контенту завдяки підтримці швидкої зарядки. З включеним активним поглинанням шумів навушники можуть пропрацювати без кейса до 7.5 годин.

У Huawei FreeBuds 4i є підтримка швидкого підключення при відкритті кейса та багато інших розумних функцій, які працюють зі смартфонами, на яких встановлена оболонка EMUI 11. Подвійний тап по правому або лівому навушнику дозволяє зупинити, запустити та переключити відтворення, а також прийняти дзвінок. Довгий тап дозволяє відключити або активувати режим активного поглинання шумів та режим “прозорості”.

Huawei FreeBuds 4i оснащені 10-міліметровими драйверами, підключення до смартфона відбувається за найновішим стандартом Bluetooth 5.0. Навушники мають підтримку захисту від вологи та пилу за стандартом IP54.


Не пропустіть