Huami показала концепт годинника майбутнього – Amazfit X

Гаджет має з'явитися на прилавках магазинів вже в наступному році. Про його вартість поки не повідомляється

На додаток до розумних годинників Amazfit GTS і Amazfit Sports Watch 3 китайський виробник переносної електроніки Huami в рамках своєї прес-конференції представив концепт гаджета з гнучким екраном Amazfit X, який позиціюється компанією як «годинник майбутнього».

У Huami Amazfit X використовується запатентований виробником 2,07-дюймовий гнучкий дисплей, вартістю мільйони доларів. Концепт передбачає технологію тривимірного вигину скла, який досягає 92. Таке можливо при надвисокотемпературному нагріванні до 700 C і шестирівневому процесі вигину.

Amazfit X мають суцільнометалевий корпус із прихованими наекранними кнопками, які мають замінити виступаючі фізичні кнопки. Область відображення інформації на годиннику дуже велика, вона більша від звичайних переносних пристроїв на 244%. Екран має щільність пікселів 326 PPI, яскравість 430 ніт, а також 100-відсоткове охоплення колірного простору NTSC.

У пристрої використовується вигнута літій-іонна батарея ємністю 220 мА ⋅ год, а також 3-сегментна плата. Ґрунтуючись на внутрішніх тестах, виробник заявляє про сім днів роботи від одного заряду батареї.

Засновник і головний виконавчий директор Huami Technology Хуан Ван (Huang Wang) заявив, що його компанія зіткнулася з багатьма труднощами під час розробки такого концептуального продукту. Незважаючи на це, Huami кидає виклик існуючим переносним пристроям, демонструючи «годинники майбутнього», які відкривають нові можливості. Huami Amazfit X повинні з’явитися у продажу в першій половині 2020 року.


Не пропустіть