Huami почне масове виробництво годинників з гнучким екраном Amazfit X вже наступного року

Китайський виробник поділився інформацією про пристрій, що з'явиться на ринку в першій половині наступного року

Компанія Huami Technology сьогодні (3 грудня) виступила на щорічній конференції зі стратегічних медіа-комунікацій, розповівши багато цікавого про свої останні продукти: Amazfit GTS і Amazfit Sports Watch 3. Крім цього виробник поділився інформацією про один з пристроїв, який вийде на ринок в 2020 році.

Мова про Amazfit X – розумний годинник з гнучким екраном. Інформація про пристрій з’явилася ще в серпні цього року. Відомо, що Amazfit X будуть випускати не лімітованим, а масовим тиражем, а от чи стануть вони популярними – поки питання. Гнучкі пристрої ринок все ще сприймає вкрай насторожено, але, можливо, в 2020 році ситуація зміниться в кращу сторону.

Amazfit X отримає суцільнометалевий корпус, в який впишуть гнучкий 2,07-дюймовий екран. Виробник заявляє, що площа відображення у дисплея становить 244% в порівнянні з іншими пристроями такого ж розміру. Традиційні механічні кнопки управління на корпусі замінять електронними, а батарея на 220 мАг дозволить користувачам не заряджати розумний годинник до 7 днів.

Зовні Amazfit X схожий на Nubia Alpha, але відноситься все ж до категорії розумних годинників.

Новинка з’явиться у продажу в першій половині наступного року. Точна дата виходу і ціна поки невідомі.

Не пропустіть