HP повторно відмовилася від злиття з Xerox

При цьому, що цікаво, капіталізація Xerox майже в 4 рази нижча, ніж у HP

Як стало відомо, генеральний директор HP Енріке Лорес і голова ради директорів компанії Чіпа Берг написали спільний лист, в якому вони розповіли про рішення ради директорів технологічної компанії в черговий раз відмовити Xerox у злитті з HP.

Ми повторюємо, що основну увагу рада директорів HP приділяє забезпеченню стійкої вигоди для акціонерів компанії в довгостроковій перспективі. У вашому листі, датованому 6 січня і присвяченому фінансуванню, не торкаються головного моменту, який полягає в тому, що пропозиція Xerox значно послабить позиції HP і тому не підлягає обговоренню“, – йдеться в даному листі. При цьому, за інформацією американського телеканалу CNN, ще 6 січня Xerox офіційно підтвердила HP наявність у неї 33 млрд доларів, необхідних компанії при повноцінному злиття з HP. Також разом із підтвердженням було озвучено повторну пропозицію про об’єднання.

Найцікавіше, що на сьогоднішній день, згідно з останніми даними, ринкова капіталізація Xerox, компанії, яка хоче придбати HP, становить 7,7 млрд доларів, в той час як капіталізація самої HP знаходиться на рівні 30 млрд доларів.

Джерело CNN
Не пропустіть