Honor уклав угоди з компаніями Intel та Qualcomm

Та іншими лідерами ринку.

Бренд Honor, який нещодавно відокремився від своєї материнської компанії Huawei, підписав партнерські угоди з ключовими постачальниками мікросхем. Він став партнером Intel і Qualcomm.

Відповідно до нового звіту Reuters, китайський виробник бюджетних смартфонів може співпрацювати тільки з цими великими постачальниками мікросхем через своє відокремлення від Huawei. Нагадаємо, компанія знаходиться під санкціями США, які завдали шкоди бізнесу з виробництва смартфонів, а також ланцюжку постачань. Щоб врятувати свій суббренд бюджетних смартфонів компанія, Huawei була змушена продати Honor.

Раніше сьогодні компанія випустила смартфон Honor V40, який був розпроданий трохи більше ніж за 3 хвилини. Це перший пристрій, випущений брендом після розколу, і схоже, що у компанії хороший початок. Тепер вона навіть співпрацює з ключовими постачальниками з усього світу, зокрема AMD, MediaTek, Micron Technology, Microsoft, Samsung, SK Hynix і Sony.

Очікується, що після здобуття незалежності від Huawei, Honor також випустить на ринок смартфони середнього і високого класу, а також зосередиться на розширенні своєї присутності на зарубіжному ринку.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть