Honor презентувала павербанк з надшвидкою зарядкою

Компанія Honor недавно презентувала свій новий флагманський смартфон Honor V40, і однією з його фішок стала підтримка швидкої зарядки потужністю 66W. На відміну від Xiaomi, Apple та Samsung, які перестали поставляти разом зі смартфонами зарядні блоки, Horor V40 був оснащений комплектним зарядним блоком. Зараз компанія презентувала павербанк з підтримкою швидкої зарядки потужністю 66W спеціально для власників Honor V40.

Павербанк оснащений акумулятором об’ємом 12000 мАг і коштуватиме 55 доларів. Він буде доступним у світло-сірому кольорі. Є один USB-A та один USB-C, який можна використовувати як для зарядки девайсів, так і для зарядки самого павербанка. У павербанка є підтримка швидкої зарядки потужністю 66W у дві сторони.

Павербанк можна повністю зарядити за допомогою швидкої зарядки потужністю 66W за 1.8 години, зарядка потужністю 10W може повністю зарядити його за 5.3 години. Також павербанк підтримує швидку зарядку ноутбуків, смартфонів, планшетів та інших девайсів, причому є спеціальний режим для зарядки маленьких пристроїв, як навушники, фітнес-трекери, смарт-годинники і т.д.

Компанія заявляє, що у нового павербанка є підтримка багатьох протоколів швидкої зарядки, у тому числі USB Power Delivery, Qualcomm Quick Charge, SCP та FCP. У павербанка також є 13-шаровий захист від зависокого або недостатнього вольтажу, короткого замикання та перезарядки акумулятора.Не пропустіть