Нещодавно компанія Honor представила смартфон Magic 6 Pro у всьому світі. Незабаром після його випуску DxOMark також опублікував перший аналіз пристрою. Результати виглядають вражаюче.
Оцінка DxOMark підкреслює 6,8-дюймовий AMOLED-дисплей Magic 6 Pro, який тепер зайняв перше місце в рейтингу, випередивши попереднього лідера, Samsung Galaxy S24 Ultra.
Набравши 157 балів, Magic 6 Pro випередив Galaxy S24 Ultra на два бали, а Pixel 8 Pro – на три бали. Для порівняння, Apple iPhone 15 Pro Max посів десяте місце зі 149 балами.
DxOMark похвалив Magic 6 Pro за виняткову обробку рухів, що забезпечує користувачам чудовий досвід перегляду відео та ігор. Плавне відтворення та мінімальна розмитість зображення сприяли тому, що телефон отримав найвищий бал у русі.
Однак тести DxOMark виявили деякі обмеження дисплея, такі як помітний зсув кольорів під екстремальними кутами огляду і відволікаючі візерунки в умовах низької освітленості з монохромним контентом.
Хоча Honor рекламує пікову яскравість 5000 ніт, досягнення цього рівня яскравості вимагає специфічних сценаріїв HDR; при звичайному сонячному світлі вона не досягає рівня конкурентів.
Окрім дисплея, Magic6 Pro також блищить і в інших сферах. Тести DxOMark продемонстрували переваги великого акумулятора та ефективного процесора Snapdragon 8 Gen 3, завдяки чому було отримано найвищий результат у 157 балів.
Телефон демонструє вражаючий час роботи: 35 годин у режимі дзвінків, 50 годин у режимі потокової передачі музики та 15 годин у режимі ігор. Однак інтенсивне використання камери помітно скорочує час автономної роботи до 4 годин 39 хвилин. Але це не дивно.
Нарешті, надширококутна селфі-камера Magic6 Pro з роздільною здатністю 50 Мп також вразила оглядачів. Вона скинула з трону iPhone 15 Pro Max завдяки здатності робити чіткі групові селфі з широкою глибиною різкості, а також надавати зображення з вищою роздільною здатністю в цілому.
Селфі-камера отримала похвалу за баланс білого, передачу кольору, контроль шуму та динамічний діапазон, хоча вона втрачає деякі деталі в умовах низької освітленості через агресивне шумозаглушення і час від часу демонструє невідповідність різкості відео.