HarmonyOS можна буде спробувати на смартфонах вже на початку 2021 року

Компанія Huawei на даний момент активно готується до випуску своєї операційної системи HarmonyOS для мобільних пристроїв. Очікується, що власникам смартфонів Huawei та Honor нова операційна система стане доступною вже на початку наступного року (в рамках бета-тестування). Фінальна версія, яка буде встановлюватися на смартфони замість EMUI та Magic UI, які створені на базі операційної системи Android, повинна вийти ближче до середини 2021 року.

Згідно зі словами Вана Ченлу, президента підрозділу програмного забезпечення компанії Huawei, операційна система вже два роки доступна для використання у смартфонах в технічному плані, але компанія не розкриває до неї доступ, доки не створена повноцінна екосистема, частиною якої є не так давно презентовані Huawei Mobile Services (HMS). Розробка операційної системи триває ще з 2012 року.

Що цікаво, ще до 16 травня минулого року всередині компанії Huawei були дискусії щодо того, чи варто створювати закриту систему, як iOS, чи вибрати шлях відкритого Android, і в результаті вибрали таки другий варіант. У першу чергу це було зроблено для того, щоб екосистема програмного забезпечення Huawei розвивалася швидше.

Джерело ITHome
Не пропустіть