Характеристики нового дешевого смартфона Nokia “засвітилися” в мережі до анонса

Представити новинку можуть в рамках IFA 2020

Характеристики нового дешевого смартфона Nokia “засвітилися” в мережі до анонса. Сталося це завдяки базі даних китайського регулюючого органу TENAA, який частенько поставляє дані про пристрої, які ще не були представлені офіційно.

Судячи з наявних даних , пристрій буде мати габарити 159,6×77,5×8,5 мм, при цьому розмір дисплея смартфона складе 6,99″. Роздільна здатність екрана дорівнює 720×1440 пікселів, а ємність акумулятора – 3 040 мАг, що, будемо відверті, для 2020 року досить мало. Процесором виступить неназваний восьмиядерний однокристальний чип, тактова частота якого дорівнює 1,6 ГГц. Оперативної пам’яті в смартфоні очікується 2 ГБ, а постійної – 32 ГБ. З коробки новинка від Nokia буде працювати під управлінням Android 10. Фронтальна камера зможе робити знімки із роздільною здатністю 5 Мп, а основна – з 8 Мп.

На жаль, незважаючи на наявність інформації про всі аспекти майбутньої новинки, точної назви і дати виходу пристрою все ще немає. Найімовірніше, представлять девайс в рамках виставки IFA 2020 року, яка пройде восени поточного року.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть