Характеристики Moto G 5G опинилися в Мережі

Відомий інсайдер Еван Блесс опублікував перший рендер і специфікації смартфона Motorola з підтримкою 5G. Це буде перший апарат з підтримкою 5G в лінійці Moto G.

Як точно називатиметься пристрій поки невідомо. Інсайдер стверджує, що це може бути Moto G 5G, однак до якої лінійки увійде смартфон не повідомляється.

Витік специфікації показує, що Moto G 5G має розміри 167,98×73,97×9,59 мм і важить 207 грамів. Телефон оснащений дисплеєм зі співвідношенням сторін 21:9. В специфікації не згадувався розмір екрану, однак вказувалося, що він буде підтримувати роздільну здатність Full HD + і частоту оновлення 90 Гц.

Як показує рендеринг, у Moto G 5G є дві перфорації, розташовані у верхньому лівому кутку дисплея. Згідно з XDA, Moto G 5G може бути оснащений 8-мегапіксельною селфі-камерою і допоміжним 2-мегапіксельним датчиком глибини. Бласс стверджує, що основна камера буде представлена 48-мегапіксельним сенсором Samsung GM1, 4-мегапіксельним макрооб’єктивом, 8-мегапіксельною надширококутною лінзою і 2-мегапіксельним датчиком глибини.

Всередині має бути встановлений Snapdragon 765 з 4 Гб ОЗУ і 64 Гб сховища. Працюватиме він на Android 10. Moto G 5G також отримає боковий зчитувач відбитків пальців, спеціальну апаратну кнопку для Google Assistant і акумулятор ємністю 4800 мАг.

Передбачувана вартість пристрою залишається в секреті.


Джерело Gizmochina

Не пропустіть