Хакери крадуть біткоіни через підпільну криптобіржу

Хитрі хакери продовжують розробляти нові методи обману власників криптовалюти. Нещодавно в мережі з’явився ще один спосіб крадіжки цифрових грошей: зловмисники «дарують» великі суми своїм жертвам.

Експерти дослідницької компанії Proofpoint виявили, що в мережі стає популярним спосіб шахрайства, при якому за допомогою поштової розсилки користувачам пропонують скористатися послугами нової біржі. Відразу після реєстрації вони виявляли, що на їх балансі вже є пристойна сума в біткоінах.

Після авторизації жертви шахрайства бачили баланс в 28,85 BTC, але для «виведення коштів» їм пропонувалося здійснити переказ 0,0001 BTC – нібито для верифікації гаманця. Як тільки користувач здійснював цю операцію, він бачив нове повідомлення, в якому вказувалося, що мінімальна сума виводу з кріптобіржі становить 29,029 BTC.

Але навіть після поповнення балансу до зазначеної суми вивести BTC не вдавалося. Таким чином, зловмисники виманювали як мінімум 0,1791 біткоіна з кожного довірливого користувача, який вирішив, що біржа дійсно роздає гроші.

З урахуванням актуального курсу такі втрати оцінюються в більш ніж $8 тисяч. Експерти закликали власників криптовалюти з обережністю ставитися до подібних розсилок, щоб не стати жертвою шахраїв.

Джерело Рroofpoint
Не пропустіть