Хакери CD Projekt Red продали початковий код Cyberpunk 2077

Початковий код Cyberpunk 2077, движок RED Engine і внутрішні документи CD Projekt RED придбав невідомий покупець.

Цього тижня компанія CD Projekt RED, відома завдяки серії ігор «Відьмак» і провальному проекту Cyberpunk 2077, оголосила, що була атакована зловмисниками. Хакери заявили, що отримали початкові коди ігор і планують продати їх, якщо протягом 48 годин студія не зробить викуп. CD Projekt RED заявила, що не буде вести переговори, навіть якщо це означає, що вкрадені дані почнуть поширюватися в Інтернеті. В студії додали, що звернулися до правоохоронних органів.

Фірма з кібербезпеки Kela опублікувала скріншоти повідомлення на хакерському форумі Exploit, яке нібито опублікували зловмисники. У ньому говориться, що вони завершили аукціон на прохання покупця. Твіттер-аккаунт vx-Underground, присвячений кібербезпеці, згодом підтвердив, що аукціон закритий.

Хто придбав дані і за яку ціну вони були продані, неясно. Передбачається, що на аукціоні були представлені початкові коди для Thronebreaker: The Witcher Tales, The Witcher 3, версії The Witcher 3 з трасуванням променів, Cyberpunk 2077 і копії внутрішніх документів компанії.

Kela раніше повідомила, що стартова ціна аукціону становила 1 мільйон доларів.

Джерело engadget
Не пропустіть