Хакер зламав iOS 13.1.1 за декілька секунд

Хакер, який відомий під псевдонімом axi0mX, ще минулого тижня пообіцяв, що представить робочий джейлбрейк для нової версії операційної системи iOS. Він не обманув і вже показав результати своєї роботи. Як стало відомо, нова версія мобільної операційної системи, що тільки вийшла в світ, не захищена від злому хоч трохи обізнаними хакерами. Наприклад, програмний інструмент checkm8 дозволяє автоматично завантажувати джейлбрейк за дві секунди після перекладу смартфона в сервісний режим DFU.

По завершенні процедури гаджет на iOS не має обмежень на установку додатків в обхід магазину додатків App Store. Ще одна з особливостей модифікації прошивки полягає в можливості установки твіків. Це утиліти для модифікації ОС і її інтерфейсу. В якості тестової платформи використовувався iPhone X на базі процесора Apple A11.

За запевненням хакера, для усунення вразливості неможливо створити програмний патч – вразливість використовує апаратну «лазівку». На даному етапі джейлбрейк залишається «прив’язаним»: після кожного перезавантаження смартфона потрібно переустановити. Надалі його розробники планують представити інструменти для установки додатків з сторонніх репозиторіїв, включаючи Cydia.

Джерело 9to5mac.com 4pda.ru

Не пропустіть