Гра Cyberpunk 2077 отримала важливе оновлення

Гра Cyberpunk 2077 отримала черговий патч виправлень. Виправлення 1.06 для Cyberpunk 2077 усуває помилку, яка могла призвести до пошкодження збережених файлів на ПК, якщо вони перевищували 8 МБ.

Нагадаємо, раніше гравці виявили, що якщо зібрати дуже багато предметів в грі (більше 8 МБ), то є великий ризик втратити назавжди як самі предмети, так і зароблений прогрес. На жаль, патч не допоможе тим, хто вже постраждав від цього обмеження.

Виправлення 1.06 розгортається на ПК і консолях. Оновлення на ПК займає трохи менше гігабайта, а на Xbox і PlayStation — близько 15-17 Гб. Що стосується консольних версій Cyberpunk 2077, то розробники також поліпшили управління пам’яттю і стабільність гри, що призвело до меншої кількості збоїв і вильотів з помилками.

Нагадаємо, нещодавно компанія Sony Interactive Entertainment прийняла рішення прибрати Cyberpunk 2077 з PlayStation Store через те, що грати в неї на консолях Xbox One і PlayStation 4 було майже неможливо. Гравці масово скаржилися на низку технічних проблем, такі як низька частота кадрів з осіданням до 15 FPS, а також некоректні відображення і освітлення. Вчора CD Projekt випустила свіжий патч, який помітно поліпшив якість Cyberpunk 2077 (особливо це стосується версій гри для консолей Xbox).

Джерело engadget
Не пропустіть