Google виправить одну з головних проблем Chrome

Однією з головних проблем популярного браузера Google Chrome завжди була “ненажерливість” при використанні оперативної пам’яті. Зараз з’явилась інформація про те, що компанія Google збирається найближчим часом виправити цю проблему у Chrome для операційної системи Windows 10.

Очікується, що компанія Google презентує нову опцію PartitionAlloc FastMalloc, завдяки якій вдається утримувати 10 відсотків від оперативної пам’яті, яка використовується, під використання у інших процесорах. Це означає, що браузер буде краще менеджити оперативну пам’ять та кешування, завдяки чому оптимізується робота браузера.

Нагадаємо, що раніше компанія Google планувала оптимізувати роботу браузера завдяки використання фішки Windows 10, яка називається SegmentHeap. Завдяки цій фішці, за словами Microsoft, їй у своєму браузері Edge (який працює на базі того самого рушія Chromium, що й Google Chrome), вдалося таким чином знизити споживання пам’яті аж на двадцять сім відсотків.

Все схоже на те, що розробники Chrome вирішили все-таки піти своїм шляхом та презентувати альтернативне рішення, яке при цьому матиме таку саму фукнціональність. Фішка вже доступна у Chrome Canary, а звичайні користувачі браузера Chrome отримають доступ до неї вже наступного року.

Не пропустіть