Google видалить дані облікового запису, якщо він буде неактивний 2 роки

Компанія Google оголосила про деякі зміни в політиці, що стосуються використання її найпопулярніших сервісів, зокрема Gmail, Google Документів і Google Фото. Технологічний гігант видалятиме дані акаунтів, якими не будуть користуватися 2 роки. Ця інформація з’явилася на довідковому сайті Google.

Починаючи з 1 червня 2021 року Google вводить нову політику, яка буде застосовуватися до сховища в деяких сервісах компанії. Google видалить дані користувачів з Диска, Документів, Таблиць, Слайдів, Jamboard, Gmail, Фото, Малюнків, Форм і Сайтів, якщо ті не будуть користуватися своїми акаунтами протягом двох років.

Google пояснив, що користувачі, які не хочуть, щоб їхні дані видалялися, повинні підтримувати їхні облікові записи активними, використовуючи службу зі зв’язаним обліковим записом або в додатку Google, або в браузері. Компанія також додала, що ця зміна не буде застосовуватися до користувачів Google One, які щомісячно платять за використання сервісів, а також до клієнтів Google Workspace, GSuite для освіти або GSuite для некомерційних організацій.

Джерело gsmarena

Не пропустіть