Google Stadia стане доступний ще в восьми європейських країнах

України серед них немає.

Компанія Google запустить свій хмарний ігровий потоковий сервіс Stadia ще в восьми європейських країнах. Його зможуть використовувати жителі Австрії, Чехії, Угорщини, Польщі, Португалії, Румунії, Словаччини та Швейцарії.

Так, сервіс Stadia стане доступний в 22 країнах. Нові учасники отримають безкоштовний місяць передплати Stadia Pro, завдяки якому список ігор, в які можна пограти, значно збільшиться. Продовження підписки коштуватиме 9,99 євро на місяць.

Цікаво, що компанія Google відкрила доступ до Stadia напередодні виходу Cyberpunk 2077. Ця гра з’явиться в Stadia в день релізу 10 грудня 2020 року.

Зауважимо, доступ до служби Stadia можна отримати на комп’ютері, сумісних смартфонах на базі Android або на телевізорі з підключеним Chromecast Ultra і контролером Stadia.

Для сервісів потокової передачі ігор важливо розширюватися на більшу кількість ринків, оскільки між ними загострюється конкуренція. Платформа Nvidia GeForce Now і служба Microsoft xCloud також доступні по всій Європі (останньої немає тільки в Румунії).


Джерело engadget

Не пропустіть