Google спростить процес розрахунку на смартфоні

Компанія Google анонсувала нововведення, яке дозволить розробникам додатків заробляти більше, а користувачам Android-смартфонів легше витрачати гроші.

З випуском Android 11 магазин додатків Google буде оновлено, і в ньому з’явиться можливість відразу ж оформляти пробну підписку в додатку ще до його встановлення.

Зараз користувач повинен встановити додаток, відкрити його і знайти в ньому опцію, що дозволяє оформити пробну підписку. На будь-якому з цих етапів може виникнути заминка, і розробник програми не отримає користувача, який в перспективі може залишитися в сервісі і почне платити за нього.

Процес оформлення пробної підписки буде спрощено. Безпосередньо в Play Маркеті можна обрати звичайну установку додатка або установку із заздалегідь оформленою безкоштовною підпискою. Після закінчення пробного періоду в сервісі почнуть списуватися гроші.

Це виглядає так:

Дивитися, в яких додатках підписки підключені, і скільки грошей за них списується, як і раніше можна буде в спеціальному розділі Play Маркета. Там же можна відмовитися від будь-якої підписки.

За задумом Google, це нововведення зробить оформлення підписок простішим і прозорішим, а розробники зможуть рекламувати платні сервіси поза своїми додатками і приводити користувачів до встановлення додатків з оформленим trial-періодом. Крім того, як відомо, Google буде простіше боротися з fleeceware – додатками, які обманним шляхом змушують користувача оформить передплату та списують гроші не надаючи жодних цінних послуг.

Джерело Techcrunch
Не пропустіть