Google проведе велику чистку розширень для Chrome

У Chrome Web Store на даний час міститься більше 200 тисяч розширень, але скоро їх може стати набагато менше. Компанія Google ухвалила нові правила, завдяки яким цей магазин стане чистішим.

На думку про необхідність навести порядок в Chrome Web Store компанію Google наштовхнув наплив шахраїв, які розміщують величезну кількість платних розширень, помічених у здійсненні нелегальних транзакцій. Через шахраїв росте число дубльованих, спамерських та шкідливих розширень, які наводнили каталог низькоякісним і відверто небезпечним контентом.

У серпні набули чинності нові правила для каталогу Chrome Web Store:

  • Заборонено створювати дублікати розширень (наприклад, розширення зі шпалерами, які мають різні назви, але надають однакові файли).
  • Не можна використовувати спам за ключовими словами, заповнювати метадані безліччю ключових слів і вносити розширення до декількох категорій.
  • Забороняється використовувати оманливі, некоректно відформатовані, неінформативні, нерелевантні, надмірні або недоречні метадані.
  • Розробникам заборонено накручувати рейтинг і кількість встановлень розширень.
  • Не допускаються розширення, що мають лише одну мету (наприклад, запуск веб-сторінки або програми).
  • Заборонені розширення, які зловживають повідомленнями, спамлять рекламою або іншими повідомленнями.

До 27 серпня розробники можуть привести свої розширення до відповідності з новими правилами, інакше їхні проекти будуть видалені. Google очікує, що ці заходи дозволять очистити Chrome Web Store від непотрібних і шкідливих розширень, в результаті чого спроститься пошук корисного контенту.

Джерело Chromium Blog
Не пропустіть