Google представила нові функції, які стоятимуть на варті вашого міцного сну

Глобальна криза в галузі охорони здоров’я вплинула на нормальний режим сну мільйонів людей за останні кілька місяців. Компанія Google не залишила цю проблему непоміченою і для її вирішення представила нові інструменти для користувачів Android, які допоможуть їм краще виспатися.

Режим сну в цифровому благополуччі

Для тих, хто не знайомий з режимом Wind Down, який тепер називається Bedtime Mode, пояснимо — це набір інструментів/налаштувань, які допоможуть користувачам заснути. Він включає в себе режим “Не турбувати” (DND), що обмежує отримання сповіщень, а також режим градацій сірого, що зробить телефон менш привабливим для використання в нічний час.

Режим також тепер можна налаштувати на автоматичну активацію, коли користувач ставитиме смартфон на зарядку.

Режим сну Google Clock і його відстеження

Додаток «Годинник» отримує нову вкладку «Час сну» з декількома інструментами, які допоможуть краще спати. На вкладці відображається попередній перегляд наступного дня в календарі і останні дії перед сном.

Власники смартфонів зможуть встановити нагадування, яке сповіщатиме, коли настане час йти спати. Музику можна обрати з Calm, Spotify і YouTube Music. Розробники також додали режим Sunrise Alarm, який поступово підвищує яскравість кольорів дисплея.

Family Link

Суть режиму полягає в тому, що батьки можуть скласти розклад, адаптований для певних днів і вихідних. Як тільки настане час для нічного відпочинку, девайс дитини автоматично заблокується. При цьому він буде дозволяти телефонні дзвінки в екстрених випадках.


Джерело XDA

Не пропустіть