Google працює над програмою сертифікації ігрових смартфонів

Ігрові смартфони лиш недавно виокремилися в окрему категорію гаджетів. Та, як стало відомо, вже скоро їм потрібно буде доводити своє право називатись геймерськими гаджетами. Так, в Мережі опублікували документ, що засвідчує наміри Google сертифікувати всі Android-пристрої в цій категорії.

Перші згадки про це були знайдені в Google Mobile Services (GMS). Один з його розділів детально описує додаткові вимоги до сертифікації ігрових Android-пристроїв. Зокрема, такі гаджети повинні пройти останні тести на відповідність вимогам OpenGL ES і Vulkan. Крім того, смартфон повинен бути здатний виділити під ігрові завдання мінімум 2,3 ГБ оперативної пам’яті, яка після запуску інших додатків не використовуватиметься для потреб системи і фонових процесів.

Згадується і необхідність надавати розробникам ігрових додатків доступ до всіх ядер процесора для уникнення втрати продуктивності при запуску «важких» додатків. Зазначена програма сертифікації ще не була анонсована Google, але, за даними інсайдерів, підготовка до публікації нової редакції GMS вже ведеться. Дата появи перших сертифікованих ігрових смартфонів невідома.

Не пропустіть