Google посилює захист від шкідливих програм Advanced Protection в Chrome

За допомогою сканування файлів в хмарі.

Минулого року компанія Google додала в свій браузер Chrome програму Advanced Protection Program. Рік по тому компанія анонсувала нову функцію, покликану зробити роботу з браузером ще більш безпечною.

Advanced Protection Program створена для «захисту людей, що піддаються підвищеному ризику цільових мережевих атак». Серед цих користувачів компанія відокремлює журналістів і політичних діячів.

Тепер програма дозволяє користувачам відправляти небезпечні файли в хмару для ретельного сканування на наявність шкідливих програм. У разі виявлення загроз завантаження таких файлів буде скасовано.

«Коли користувач завантажує файл, виконується швидка перевірка з використанням метаданих, таких як хеші файлу, щоб оцінити, чи не виглядає він потенційно підозрілим. У випадку виявлення будь-яких завантажень, які Safe Browsing вважає ризикованими, але не явно небезпечними, користувач отримає попередження і можливість відправити файл на сканування», — пояснює Google.

Сканування не займе багато часу. Користувачі також отримають можливість ігнорувати попередження про наявність шкідливого файлу і відкрити його без сканування.

Джерело 9to5google
Не пропустіть