Google платитиме за новини News Corporation

В News Showcase в США, Великобританії та Австралії тепер будуть представлені статті з таких видань, як The Wall Street Journal.

Google підписав трирічну угоду на розповсюдження контенту з публікацій News Corp. У США, Великобританії та Австралії в Google News Showcase тепер будуть представлені статті з The Wall Street Journal, MarketWatch та інших видань.

Фінансові умови угоди не розголошуються, але News Corp назвала платежі, які вона отримає від Google, «значними». Крім того, корпорація заявила, що веб-гігант буде ділитися доходами від реклами, інвестувати в аудіо- і відеоконтент, а також розробляти платформу підписки.

Зауважимо, що News Corp, яка належить Руперту Мердоку, часто критикувала Google. Одного разу він навіть закликав регулюючі органи закрити компанію. Але для Google ця угода є свого роду необхідністю. Австралійська влада розглядають законопроект, який змусить всіх медіагігантів укладати договори такого роду, якщо ті хочуть розміщувати на своїх онлайн-платформах запозичені у інших компаній новини.

Google назвав закон «непрацюючим» і заявив, що припинить пропонувати свою пошукову систему в Австралії, якщо новий кодекс поведінки набуде чинності. Австралійські політики проігнорували погрози Google. І тому зовсім нещодавно компанія спробувала інший підхід. Прийшовши до угоди з видавцями, Google спробував показати, що цей закон не потрібен.

Джерело engadget
Не пропустіть